KERJ - Kenttäratsastuskilpailut 23.02.2016!

Yleistä


Päivämäärä 23.02.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 22.02.2016
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat


Luokka 1: Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
Luokka 2: CIC1 (avoin kaikille) 30/30 TT

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla kerj1
Muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat

Luokka 1: Helppo (avoin kaikille) 30/30 Tulokset 1. Ireth (VRL-03777) - Arkadi VH15-015-0110 2. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193 3. Petri (VRL-09141) - Angyalka Vigde 4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinkare VH15-018-2445 5. Miltsu (VRL-05564) - Apollyon VH13-027-0181 6. Ninni H. (VRL-05766) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235 7. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Kykykeiju 8. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Varjovaras 9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina VH16-018-0057 10. Hapero (VRL-06115) - Uhkakuva HV VH15-018-1959 11. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Vakosamettihousu VH15-018-2563 12. felissa (VRL-04000) - Vaniman Aroninja VH16-018-0286 13. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319 14. Cirus (VRL-12925) - Valmiira VH16-018-0202 15. Ninni H. (VRL-05766) - Kaamoshieru VH16-018-0080 16. Hapero (VRL-06116) - Räiskyvän Huiskaus VH15-018-2016 17. matty (VRL-00816) - Siniketun Pilfink VH14-018-1046 18. Ireth (VRL-03777) - Rasana Yemn VH16-120-0001 19. Sonja.P (VRL-06588) - Elfat Qiana ox VH12-003-0772 20. Miltsu (VRL-05564) - Redbank Tallulah VH15-268-0001 21. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Pikkujellona VH16-018-0060 22. Milja H. (VRL-10674) – Ajan Kosto 23. Miltsu (VRL-05564) - Emerentia VH15-018-2630 24. matty (VRL-00816) - Snillin Huntukeisarinna VH16-018-0436 25. Petri (VRL-09141) - Szabina 26. tvisha (VRL-01671) - Tinjami VH16-018-0364 27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Harmava VH15-018-2486 28. felissa (VRL-04000) - Hallon Daniel VH02-035-5826 29. Petri (VRL-09141) - Bertalan Gina 30. matty (VRL-00816) - Fiktion Timina VH15-018-2303 Luokka 2: CIC1 (avoin kaikille) 30/30 Tulokset 1. Ninni H. (VRL-05766) - Pikku-Ukkonen VH14-018-1740 2. Hapero (VRL-06115) - Unikuva HV VH15-018-2449 3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Feliz VH14-018-0038 4. felissa (VRL-04000) - Satulinnan Lenni VH15-018-2422 5. Sonja.P (VRL-06588) - Adelina Shot xx VH14-006-0110 6. Ireth (VRL-03777) - Tuulenpiiskaama Vinkuheinä VH15-018-1215 7. matty (VRL-00816) - Virtanen VH16-018-0418 8. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 9. felissa (VRL-04000) - Kuuralehdon Joulutähti VH15-018-2619 10. Milja H. (VRL-10674) – Leilein Kiirastuli 11. Ireth (VRL-03777) - Reposaaren Naskali VH15-018-0556 12. matty (VRL-00816) - Mänttäharjun Ulpu VH15-018-2302 13. Sonja.P (VRL-06588) - Anjum Om Zorayr ox VH12-003-0549 14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luihu VH15-018-2576 15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jumpperi VH16-018-0391 16. Petri (VRL-09141) - Rochskya Lymie 17. Milja H. (VRL-10674) – Keikarin Taikatuuli 18. felissa (VRL-04000) - Kuuralehdon Hurmosritari VH15-018-2420 19. Petri (VRL-09141) - Trze Artemist 20. Ireth (VRL-03777) - Kaiholehdon Mesimarja VH15-018-0282 21. Cirus (VRL-12925) - Hetken Epeli VH14-018-0715 22. Miltsu (VRL-05564) - Escapis Mekuru VH13-001-0042 23. Milja H. (VRL-10674) – Susijengin Tervalehto 24. Miltsu (VRL-05564) - Raimond Elo VH15-093-0023 25. Hapero (VRL-06115) - Mörkävaaran Uninuttu VH15-018-1952 26. Cirus (VRL-12925) - Eucarya US 60 VH14-006-0347 27. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Meteoriitti VH16-018-0161 28. Petri (VRL-09141) - Gafrora Lymie 29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Voitontuuli VH16-018-0376 30. Cirus (VRL-12925) - Dirty Revolution VH14-006-0267

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable