KERJ - Kenttäratsastuskilpailut 08.04.2016!

Yleistä


Päivämäärä 08.04.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 07.04.2016
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat


1. Helppo (avoin kaikille) 
2. CIC1 (avoin kaikille) 

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla kerj5-9 (osallistut samalla kaikkiin 5 avoinna olevaan kutsuun)
Muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat

Luokka 1: Helppo (avoin kaikille) 30 os. 1. Katja H. (VRL-00597) - Rohkean Taikausko VH15-018-2392 2. Jannica (VRL-04799) - Mewian Denley VH15-024-0178 3. Alma (VRL-08691) - Awana Safira VH13-035-0053 4. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690 5. Miltsu (VRL-05564) - Tohveli VH15-018-0213 6. naakka (VRL-10345) - Winterkiss 7. Jannica (VRL-04799) - Congratz to Vinny VH13-023-0160 8. Beeko (VRL-10767) - Lumiloitsu VH16-018-0404 9. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Milviira VH16-018-0138 10. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113 11. Ninni H. (VRL-05766) - Harmittoman Sorina VH16-018-0235 12. Katja H. (VRL-00597) - Routalempi VH15-018-1813 13. Beeko (VRL-10767) - Harmonian Juolevi VH16-018-0403 14. Sonja.P (VRL-06588) - Adelina Shot VH14-006-0110 15. Siuri (VRL-11290) - Kuukarin Jumprahuti VH16-018-0128 16. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015 17. Sylvester (VRL-00483) - Rymy-Ruhtinas 18. Sylvester (VRL-00483) - Kehräkkä 19. Ireth (VRL-03777) - Rasana Yemn VH16-120-0001 20. Miltsu (VRL-05564) - Emerentia VH15-018-2630 21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Salapoliisi VH15-018-0512 22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sysimarja VH16-018-0718 23. Katja H. (VRL-00597) - Lusiveri VH15-018-1988 24. Miltsu (VRL-05564) - Redbank Tallulah VH15-268-0001 25. Sylvester (VRL-00483) - Helinän Lakkahillo 26. Veera (VRL-14299) - Virmalan Nuutti VH15-018-0143 27. Sonja.P (VRL-06588) - SS's Single DVD xx VH15-006-0271 28. Sonja.P (VRL-06588) - SS's Duck Lane xx VH15-006-0270 29. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Wirna VH16-018-0145 30. naakka (VRL-10345) - Hey Valentin VH16-069-0004 Luokka 2: CIC1 (avoin kaikille) 30 os. 1. naakka (VRL-10345) - Teakettle Ghost VH16-209-0013 2. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689 3. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Meteoriitti VH16-018-0161 4. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 5. Katja H. (VRL-00597) - Karhunraivo VH15-018-2546 6. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510 7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269 8. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692 9. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206 10. Alma (VRL-08691) - Lumivuon Sirya VH13-023-0065 11. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071 12. Sylvester (VRL-00483) - Fiktion Hurja-Hoppu VH15-018-0376 13. Siuri (VRL-11290) - Saanilan Pouta-mieli VH14-018-1414 14. Sonja.P (VRL-06588) - Elfat Qiana ox VH12-003-0772 15. Ninni H. (VRL-05766) - Pikku-Ukkonen VH14-018-1740 16. Sylvester (VRL-00483) - Naukaisun Naukuvika VH15-018-2151 17. naakka (VRL-10345) - Quicksand Coup VH16-209-0017 18. Katja H. (VRL-00597) - Taikakuun Railo VH15-018-2360 19. Alma (VRL-08691) - Lumivuon Quenya VH12-029-0188 20. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 21. Miltsu (VRL-05564) - Escapis Mekuru VH13-001-0042 22. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Spraymaali VH14-018-0072 23. Siuri (VRL-11290) - Tievan Viltro VH16-018-0696 24. Ireth (VRL-03777) - Nimileikki VH12-018-0389 25. Cella (VRL-08526) - Kärmeniemen Elvis VH15-018-2237 26. Katja H. (VRL-00597) - Mörkövaaran Lemmetär VH14-018-1899 27. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542 28. Cery (VRL-02116) - Nephalem VH16-151-0005 29. Sylvester (VRL-00483) - Hirmu-Hukka VH15-018-2490 30. Sonja.P (VRL-06588) - Anjum Om Zorayr ox VH12-003-0549

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable